Skip to main content

Soutěž o 3x rodinné a 7x dětské vstupné ...

V rámci naší podpory ZOO Zlín “Dáváme 500 000 litrů vody” pro slonice Kali, Zola a Ulu jsme současně připravili doprovodnou dětskou soutěž v kreslení.

Soutěž je otevřená veškerým dětským zájemcům ve věku do 12 let, nebo samozřejmě zprostředkovaně pro jejich rodiče, kteří v termínu od 7.5. - 31.5.2021 nakreslí obrázek s tematikou slona/slonů a odešlou jeho fotografii ve formě komentáře na označený příspěvek na profilu společnosti https://www.facebook.cz/vakzlin. Současně je třeba jménem odesilatele příspěvku označit stránku jako “To se mi líbí”.

Odesláním příspěvku a označením stránky “To se mi líbí” jste automaticky zařazeni v soutěži a můžete rovnou ovlivnit i svou šanci na úspěch … 3 obrázky které získají nejvíce “To se mi líbí” vyhrávají jednorázové rodinné vstupné do ZOO Zlín + dalších 7 obrázků získá jednorázové dětské vstupné do ZOO Zlín.

Výherce oznámíme v úterý 1.6.2021 na našich webových stránkách + facebook profilu společnosti https://www.facebook.cz/vakzlin. Současně budeme kontaktovat výherce ve formě “zprávy” v systému Facebook.