Skip to main content

VaK Zlín a MoVo k bezhotovostním platbám

Zlín, 26. 2. 2021 - V souvislosti s aktuální nepříznivou epidemiologickou situací ve výskytu onemocnění COVID-19 jsou dočasně uzavřena zákaznická centra. Služby jsou poskytovány i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu. Na stránkách www.smv.cz jsou k dispozici ke stažení potřebné formuláře a kontakty.

Vodohospodáři zdůraznili, že pro platbu faktur a záloh je možné využít službu SIPO, trvalý příkaz, převodní příkaz, nebo využít nově nabízených metod, jako je on-line platba, kdy jediným předpokladem je registrace k zasílání faktury mailem. Platbu lze realizovat pomocí platební karty VISA a MasterCard, nebo přes platební tlačítko, což je odkaz do internetového bankovnictví s předvyplněným příkazem.

Nejjednodušší způsob platby je podle Moravské Vodárenské přes zákaznický internetový účet, který lze zřídit dle pokynů uvedených na www.smv.cz. Zaregistrovaný zákazník zde má přehled o všech dlužných fakturách a zálohách a úhradu může provézt přes platební tlačítko. Kromě toho zákaznický internetový účet nabízí řadu dalších užitečných informací jako například historii spotřeby vody a odečtů, nebo přehled vystavených faktur. K vyřízení požadavků mohou zákazníci využít také Zákaznické linky 840 668 668 a 601 276 276 nebo e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..