Skip to main content

UZAVŘENÍ ZÁKAZNICKÝCH CENTER

Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a.s. a MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. oznamuje všem zákazníkům, že ode dne 22.10.2020 v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 a aktuálním nařízením vlády ČR preventivně uzavírá až do odvolání své zákznické centrum pro osobní kontakt se zákazníky. Všechny služby jsou poskytovány i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu.
  • Uzavřeny jsou také všechny pokladny a není tak přijímána žádná hotovost. Platby je nutné realizovat jen bezhotovostním platebním stykem.
  • Žádosti o vyjádření mohou být zasílány elektronickou poštou, v tištěné formě lze dokumenty vhodit do připravené schránky před budovou společnosti.
  • Na webových stránkách smv.cz jsou k dispozici ke stažení všechny potřebné formuláře a kontakty.
K vyřízení svých požadavků prosím využijte Zákaznické linky 840 668 668 a 601 276 276 nebo e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně své žádosti zasílejte poštou na adresu: MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s., Tovární 41, 779 00 Olomouc